Top pirmie īsfilmas kadri

20090302155759-1img_5371p_filmesana_tirgus

 

Īsfilma par Jelgavas jauniešiem, viņu dzīvesveidu, interesēm, kopējo un atšķirīgo atkarībā no nacionālajām un citām iezīmēm – tāds ir mērķis, ko sev izvirzījuši projekta «Youth Story» dalībnieki, pulcējot ap sevi radošus un darboties gribošus gados jaunus cilvēkus.

Lai arī aukstajā pirmdienā Uzvaras ielā pie pirmā pieturas punkta – Jelgavas tirgus – daudz cilvēku nebija manāms, tieši tur radošā procesa pārraudzītājas topošās kinooperatores Elgas Dudarevas vadībā tapa gaidāmās filmas pirmie kadri.

Pirmā pie uzņemšanas darbiem ķērās jauniešu grupa, kuras uzdevums ir attēlot piecu minūšu īsfilmā tēmu «Jelgavas čigānu tautības jaunietis kā personība».

Filmēšanas grupas dalībniece Anete Blaua, kura par šo jautājumu kameras priekšā aicināja izteikties skolnieci Daci, «Ziņām» pastāstīja, ka pieteikties projektam viņu pamudinājusi interese par filmēšanas un – jo īpaši – montāžas darbu.

«Man patīk radošas idejas un to īstenošana, taču līdz šim gadījies strādāt tikai amatieru video līmenī, sagatavojot īsfilmu skolas vajadzībām,» piebilda jauniete, kura patlaban studē žurnālistiku Rīgas Stradiņa universitātē.

Raksts no portāla www.zz.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s