Rakešu sporta veida daudzcīņa Raketlons arī Jelgavā

Raketlona plakats

Jelgava ir sportiska un aktīva pilsēta un tādi ir ārī tās iedzīvotāji. Tikai pirms gada Jelgavā durvis vēra pirmais skvoša laukums, bet jau tagad tas ir iemantojis lielu Jelgavnieku popularitāti un nesen tika aizvadīts arī Jelgavas čempionāts skvošā. Arī ar tenisu Jelgavā ir iespējams nodarboties vairākās vietās, tā kā rakešu sporta veidu šeit nav sveši.
Tāpēc tikai nolemts rīkot rakešu sporta veida daudzcīņu – raketlonu. Raketlons sevī ietver 4 dažādus sporta veidus sākot no galda tenisa, turpinot ar badmintonu, sekojot skvošam un pēdējā disciplīna ir lielais teniss.
Latvijā jau ir notikušas pāris šāda veida sacensības, nu pienākusi arī Jelgavnieku kārta, tāpēc visi interesenti tiek aicināti izmēģināt spēkus šajā rakešu sporta veidu daudzcīņā.

Pasākuma sākums ir jau šo svētdien 10:00 LLU sporta namā, kur norisināsies galda tenisa un badmintona sacensības, turpinājumā ar sporta kluba Fitland atbalstu notiks skvoša spēle, un pēdējais izšķirošais posms būs tenisa kortos pie Ledushalles.

Kopā tiks izspēlēti 4 seti līdz 21 punktam – katrā sporta veidā pa vienam. Kopējais uzvarētājs būs nevis tas, kurš būs uzvarējis vairāk setus, bet skaitīti tiks tieši punkti un tāpēc visas disciplīnas būs vienādi svarīgas, lai uzvarētu savu pretinieku.

Šīm sacensībām tiek rīkotas sadarbojoties Latvijas Velotūristu biedrībai ar jauniešu organizāciju “Do it Creative”. Vairāk informācijas par sacensībām un pieteikšanās kārtību http://turists.wordpress.com vai arī zvanot pasākuma organizatoram Andim Zeidmanim – m.2972 7745. Pieteikšanās līdz 16.maija pēcpusdienai.

Organizatori gribētu teikt arī īpašu paldies sporta klubam Fitland par balvām pasākuma dalībniekiem un uzvarētājiem.

Advertisements

One thought on “Rakešu sporta veida daudzcīņa Raketlons arī Jelgavā

  1. turists maijs 15, 2009 / 11:58 priekšpusdienā

    Tikko ar Fitland vienojāmies, ka uzvarētājam tiks abonoments, bet visiem pārējiem dalībniekiem tiks dāvāts bezmaksas skvošu kortu apmeklējums.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s