Labs palīgs darba meklēšanā Biedrības „Serviss Darba Meklētājiem” projekts darbamednieki.lv

Pēc Biedrības “Serviss Darba Meklētājiem” publicējam šo rakstu.

Organizācija dibināta lai pārstāvētu darba meklētājus (organizācijas biedrus) darba tirgū, sniegtu tiem vērtīgus bezmaksas pakalpojumus un palīdzētu pēc iespējas ātrāk atgriezties darba tirgū. Organizācija saviem biedriem nodrošina ātru un efektīgu darba meklēšanas sistēmu. Biedrība ik dienas uz brīvajām vakancēm nosūta savu biedru CV. Iestājoties organizācijā cilvēks iegūst sev stabilu partneri, kas aizstāv darba meklētāja intereses. Biedrībā aicināti ne teikai bezdarbnieki, bet arī cilvēki, kas vēlas mainīt pašreizējo darbu.

Mūsdienās daudzi saka, ka darbu var atrast tikai „caur pazīšanos” – organizācija ikvienam būs ļoti labs paziņa un ik dienas palīdzēs Jums meklēt darbu. Ik dienas tiek apkopotas brīvās darba vietas, tai skaitā pagaidu darbi, privātpersonu darba piedāvājumi, sezonālie darbi. Arī darba devēji griežas pie mūsu organizācijas lai mēs veicam atbilstoša kandidāta meklēšanu, jo darba devējiem šis pakalpojums ir bezmaksas. Darba meklētājiem dzīve tiek atvieglota, jo organizācija darbu meklēs Jūsu vietā un Jūs varēsiet daudz lietderīgāk izmantot savu brīvo laiku.

Ikviens, kas iestājas organizācijā „Serviss Darba Meklētājiem” saņems noderīgu informāciju par jaunajām tendencēm darba tirgū, par apmācību iespējām, par organizācijas rīkotajiem pasākumiem. Lai nodrošinātu savu darbību, organizācijā ir noteikta biedru nauda – ko ērti var apmaksāt ar SMS vai i-bankas palīdzību. Lai vairāk uzzinātu par organizāciju un lai iestātos apmeklē www.darbamednieki.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s